Kedves Szülők, Érdeklődők

Feb 17, 2018 | News

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Szegedi Nemzetközi Általános Iskola 2017. szeptember 1-én megnyitotta kapuit, és iskolánkban útjára indult egy több mint 90 országban sikerrel működő, egyedülállóan tanulóbarát nevelési program.

A gyermekek érdeklődése köré épülő nemzetközi programot a 2017/18-as tanévben az iskolai előkészítő (preschool), első, második, harmadik és negyedik osztályokban indítottuk el. Az iskolai előkészítő a magyar oktatási rendszerben az óvoda nagycsoportjának felel meg. Ezen csoportunkba gyermekeiket 5 éves kortól írathatják be.

Iskolánk az International Primary Curriculum nemzetközi oktatási program szerint működik, mely program a témaközpontú tantárgyi oktatás segítségével, a gyermekek egyéniségének és készségeinek sokoldalú fejlesztését segíti elő. A XXI. században elvárt, használható tudást átadó programunk oktatása angol nyelven történik.

Felmenő rendszerben 8. osztályig bővítjük iskolánkat, így a 2018/19-es tanévben szeretettel várjuk az 5. osztályba jelentkezőket is. Természetesen, a magyar diákok számára a magyar nyelv oktatása a magyar oktatási rendszer szerint biztosított. Az iskolánkban megszerzett bizonyítványok a magyar közoktatásban és nemzetközileg egyaránt elfogadottak.
Ha a mi iskolánkat választja, együttműködhet elhívatott pedagógusainkkal, hogy gyermekeink egy szorongásmentes, szerető és támogató környezetben, nyitott gondolkodású, jól kommunikáló, együttműködésre kész, felelős fiatalokká váljanak.
Készséggel állunk rendelkezésükre az iskolánkat érintő bármilyen további kérdésükkel kapcsolatban!

Szabó Csaba
igazgatóhelyettes

Calendar

February 2018
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728