Halloween-i ünnepségünk

2019. okt 25. | Aktualitás, Hírek és események

A Halloweent október 25-én, pénteken ünnepeltük iskolánkban. Miután felöltöztünk kedvenc jelmezeinkbe, 5. és 6. osztályos tanulóink egy izgalmas előadást tartottak az iskolai többi résztvevőjének a Halloween történetéről és hátteréről. Ezután a Csokit vagy csalunk! halloween-i játékos hagyományt követve édességeket cseréltünk a folyosón egymás között. A következő programok már a tantermekben zajlottak: tanulóink kézműveskedhettek és többek között a híres Harry Potter kviddics játékban is kipróbálhatták magukat. Ünnepségünk végén a gyermekek egy jótékonysági vásár keretei között játékokat, könyveket és finomabbnál finomabb süteményeket vásárolhattak a zsebpénzükön. A vásárt az 5. és 6. osztályos tanulóink rendezték, majd miután kialakították az árakat, jelentős bevételre tettek szert, amelyet az osztálytermek felszerelésére fogunk fordítani. Mindannyian fantasztikusan szórakoztunk!